Facebook

Reklama na Facebooku?

Reklama nikdy nebyla tak snadná a dostupná. Každý subjekt této sociální sítě má své atributy, mezi které patří zájmy, lokalita, pohlaví, věk  a mnohé další. V praxi to znamená možnost cíleného oslovování. Rádi vám poradíme, vybereme cílovou skupinu, namyslíme banner nebo oslovení.

E-shop

Obchodujte na Facebooku. Na rozdíl od klasického e-shopu je zde obchodování mnohem bezpečnější, navíc je doplněno řadou sdílení a informací. O nákupu mohou ihned vědět například přátelé kupujícího, nebo naopak, mohou mu pomoci se rozhodnout při nákupu. Nabízíme jak ready made řešení, nebo obchody šité na míru.

Stránky/Page

Facebook je celosvětová databáze lidí, produktů a zájmových skupin zaměřená na vzájemnou interakci a komunikaci. Získejte pro sebe, firmu nebo  produkt svou jedinečnou identitu a dopřejte si efektivní komunikaci. Pro český segment to znamená téměř 5 milionů uživatelů. Facebook není pouze Timeline. K mání hned máme jakousi obdobu www stránek „Page“. Vzniká tak online prezentace přímo uvnitř Facebooku. Primárně tento nástroj našim klientům doporučujeme a pomáháme ho nastavit a doprogramovat. Výsledek častokrát předčí očekávání. Podobný přístup využívají i světové giganty, jakými jsou například Coca Cola nebo Nike.