Rubriky
You Story UP!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016

Všem obchodním partnerům a sympatizantům přejeme šťastný a úspěšný nový rok 2016!

Rubriky
Eventy

Pavilon chirurgických oborů nemocnice ve Frýdku-Místku otevřen!

Díky moc za příležitost přispět k otevření pavilonu chirurgických oborů produkcí dvoudení slavnosti. Nemocnice ve Frýdku-Místku otevřela Pavilon chirurgických oborů. Jeho vybudování stálo téměř 460 milionů korun, 85 procent zaplatily evropské dotace a zbytek Moravskoslezský kraj. V úterý si pavilon mohou prohlédnout lidé při dni otevřených dveří, ve středu se do něj začnou stěhovat první pacienti. Novinářům to řekl ředitel nemocnice Tomáš Stejskal. Pavilon stojí v místě původního, který museli zdravotníci kvůli špatnému stavu opustit před osmi lety a pak byl zbourán.

Rubriky
Eventy Produkce

World Press Photo Ostrava 2015

Mnohé Ostravany potěšila světová výstava nejlepších fotografií přímo v Ostravě, jak se říká, „pod nosem“. Největší dík patří Ditě Pepe a jejím kolegům. Bez nich by Ostrava tuto výstavu neviděla. Bylo nám ctí a velkým privilegiem se tak trochu podílet na umístění jednotlivých částí výstavy – placement. Ještě větším zážitkem bylo výstavu zažít na vlastní kůži. Ostrava potřebuje více podobných akcí.

World Press Photo 15

World Press Photo 15 se letos uskuteční premiérově v České republice právě v rámci festivalu OstravaPhoto 2015.
Více informací >

World Press Photo (WPP) je nezisková organizace která pořádá každoročně stejnojmennou mezinárodní soutěž o nejlepší žurnalistickou fotografii za předešlý rok. Potom, co se na začátku následujícího roku vyhlásí výsledky, je z vítězných fotografií sestavena putovní výstava, kterou navštíví miliony lidí po celém světě. Výsledkem soutěže není jen absolutní vítěz za daný rok, ale i jednotlivá ocenění v těchto kategoriích – vždy za jednotlivý snímek a za sérii: aktualita (spot news), reportáž (general news), současné problémy (contemporary issues), každodenní život (daily life), dlouhodobý projekt (long-term project), příroda a životní prostředí (nature), portrét (portraits), sport (sports). WPP rovněž podporuje další rozvoj fotožurnalistky a vysokých profesních standardů a přispívá k volné a neomezené výměně informací.

Rubriky
Eventy Produkce

Basket v ulicích 2015

První ročník turnaje „Basket v ulicích“ navazuje na úspěšný nultý ročník, který byl součástí projektu Ostrava-Evropské město sportu. Našim cílem je podporovat aktivní trávení volného času dětí našeho města, nejlépe s návaznosti na místní školy. Streetball byl zvolen jako jeden z nejdostupnějších sportů, přijímaných širokou veřejností, s rostoucí popularitou zejména mezi žáky. Navzdory vynikajícím ostravským basketbalovým hráčům v našem městě chybí podobné sportovní klání pro neregistrované hráče školního věku. Zároveň je tady možnost po sobě zanechat jakousi stopu a díky partnerům na hostující škole například opravit hřiště.

Role naší agentury spočívala nejenom v původním ideovém konceptu, ale v realizaci promo na školácha klubech. Posílili jsme zejména komunikaci na Facebooku, kde jsou necelé čtyři stovky aktivních uživatelů s dosahem až 5.000 uživatelů. V příštím roce chceme turnaj mnohem rozšířit.
Rubriky
Eventy Produkce

Hledej pramen vody 2015

V letošním roce jsme navázali na tradici a produkovali soutěž ostravských základních škol Hledej pramen vody, kterou již XIV. ročníkem organizují Ostravské vodárny a kanalizace a.s. Použitím nových technologí, jakými je bezesporu Facebook nebo geocaching jsme skokově získali historické maximum přihlášených tříd. Na akci bylo na 1.000 účastníků a dopadla moc dobře, navzdory tropickým 32°C!!! Moderoval úžasný „bludišťák“ Roman Pastorek. den zakončila Markéta Konvičková svým koncertem. Děkujeme ředitelce soutěže Radce Vankové, generálnímu řediteli Petru Kučerovi a samozřejmě, všem zúčastněným týmům.

Rubriky
Eventy

Otevření administrativního centra HOMOLA a.s.

Ve čtvrtek 28. května jsme měli tu čest produkovat velkolepé otevření správní budovy společnosti HOMOLA a.s. Slovem provázel ostravský herec Vladimír Polák. Hudba: Plavci, Inflagranti a Elis. Výbornou atmosféru vytvořilo mobilní kasíno a pečlivě sestaven raut. Perličkou celé akce byla degustace hmyzích jídel projektu Brouk na talíři.

Rubriky
Honza Škraňka Semináře Školící aktivity; Pozvánky

Seminář: Facebook a sociální sítě v marketingové kampani

Seminář poodhalí základní mechanizmy sociálních sítí a nastavení naší společnosti. Interaktivní formou se ponoříme do několika modelových situací. Ponoříme se do života skutečných běžících Facebook stránek a aplikací. Ukážeme si, jak naplánovat kampaň na Facebooku, případně, jak řešit komunikační krizi. Během každého bloku bude mít každý účastník šanci reflektovat své potřeby s překládaným výkladem. Seminář zakončíme akčním plánem pro konkrétní situaci účastníka semináře.

Přihlásit se lze přímo u Národních regionů nebo se obrátit na naši agenturu. Seminář rádi zrealizujeme ve Vaší firmě nad konkrétním kontextem Vaší firmy.

Rubriky
Pozvánky You Story UP!

Vše nejlepší do Nového roku 2015!

Všem přejeme krásný a pohodový nový rok 2015. Věříme, že se setkáme nad úchvatnými nápady, zajímavými produkty, u dobré hudby na Vašich eventech a že opět pomůžeme úspěchu Vaší práce!

Honza Škraňka a Aleš Juchelka

Rubriky
Produkce

VIP večírek ArcelorMittal SONO Centrum 2015

Společnost ArcelorMittal Ostrava je významným subjektem se světovou působností. Jako regionální společnsot investuje do odprašování, bezpečnosti a zaměstnanců. Jako skvělého a inovativního partnera chápeme společnost AMO i v naší agentuře. Bylo nám ctí připravit v tomto duchu VIP večírek pro cca 400 lidí.

Naše práce začínala hledáním vhodné lokace. Doslova se nám podařil „husarský kousek“, protože jsme našli, ještě nedostavěné, hudební centrum SONO, uprostřed města. Přesně tímto způsobem pracujeme s každým klientem, kterému se snažíme dát „něco na víc“, co jej dostatečně odliší a podtrhne jeho působení.

Moderováno Nikolou Birklenovou, vystoupili mladí akrobati, připravili jsme čtyři atraktivní workshopy a nechybělo ani překvapení pro vedení společnosti formou speciálního dortu. Tolik výtah z programu.

Rubriky
Honza Škraňka Publikace

Arafatův muž Taas Saada v České republice

Minulý týden jsme měli možnost být při hostování bývalého Arafatova ostřelovače a důvěrníka Taase Saady. Přijel do České republiky, kde mu Institut Williama Wilberforce vydal jeho autobiografickou knihu. Jeho návštěva byla plná emocí a užasných setkání. Dnes můžeme říct, že se setkal s více, než tisícovkou lidí, včetně bývalých a současných představitelů české vlády a českými médii. Bylo nám ctí být u toho, uspořádat a vést tiskovou konferenci, či konzultovat samotné vydání knihy. Součástí je i Facebooková komunikace této knihy. Ta během prvního týdne oslovila více než 40.000 uživatelů.

Taas Saada na Facebooku zde.

Tass Saada se narodil jako palestinský uprchlík v Gaze a vyrůstal v Saúdské Arábii. Tvrdá životní zkušenost jej naučila nenávidět Izrael a toužit po znovuvrácení území Palestincům. Svou nenávist potvrdil vstupem do hnutí FATAH. Zúčastnil se a nebo vedl historicky nejdůležitější boje s Izraelem, jako velitel jednotek nebo ostřelovač, v Libanonu, Sýrii nebo Jordánsku. Získal si důvěru Jásira Arafata, kterému sloužil jako důvěrník, řidič a bodyguard.

Shodou okolností se Tass musel na delší období ukrýt mimo území blízkého východu, kde měl možnost pochopit kořeny a nesmyslnost celého konfliktu, které dnes propaguje. Založil humanitární organizaci, která pracuje zejména s palestinskými utečenci, aktivně spolupracuje s Izraelem a s předními světovými představiteli. Svých zkušeností a osobních vazeb využívá při jednáních s diplomaty.

 

Institut Williama Wilberforce při příležitosti jeho návštěvy vydává jeho autobiografii. Příběh umožní zblízka nahlédnout do světa Jásira Arafata, palestinských uprchlíků, představí život a pohnutky palestinských bojovníků. Mimo jiné odkryje pohled do srdce muslima, který se stal křesťanem a dočkal se za to pronásledování od vlastní rodiny. Výsledkem svého rozhodnutí bylo téměř na deset let vyhlášení vykonání práva šaríja ze strany jeho rodiny, tudíž mohl být legálně zabit téměř v jedné třetině všech zemí na světě.